Vlerësimi: 7.1/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7/10
(3 Voto)

Fotot

Detektivja Aurora Tigarden: Një lojë shumë e pisët

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Konflikt Interesi (1998)

  image
  Avokati Rik Magruder kalon një aventurë me Mallori Dos. Më pas, rastësisht, ai mëson se babai i saj Diksoni e kërcënon Mallorin dhe kështu ai vë në dispozicion...
 • Framed for Murder: A Fixer Upper Mystery (2017)

  image
  Shannon Hammer is the owner of a construction company and an expert in Victorian home restoration and renovation. Through her renovations, she finds clues to...
 • Zhgënjimi (2008)

  image
  Xhonatan dhe Uajt, janë dy njerëz që rastësisht krijojnë një miqësi, që i çon në një botë lluksi mes femrave joshëse. Në këtë vorbull seksi, Xhonatan akuzohet për...
 • Shkrimtari fantazmë (2010)

  image
  Ewan McGregor, Pierce Brosnan, Olivia Williams. Një shkrimtar anonim pranon të shkruajë kujtimet e një ish-kryeministri. Por shumë shpejt e gjen veten në mes të...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.