Vlerësimi: 6.4/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.7/10
(19 Voto)

Fotot

KorbiKorbiKorbiKorbiKorbiKorbiKorbi

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • I pakapshmi (2008)

  image
  Një vrasës serial torturon çdo viktimë të tij në një faqe interneti ku mund ta shohin miliona njerëz. Për ta kapur caktohet një skuadër e specializuar e FBI-së....
 • Flutura e zezë (2017)

  image
  Antonio Banderas. Ndërkohë që një qytezë malore në Kolorodo tronditet nga rastet e vrasjeve misterioze, një shkrimtar në përpjekje të rimëkëmbjes së karrierës, i...
 • The Thirty-Nine Steps (1935)

  image
  Richard Hannay is a Canadian visitor to London. At the end of "Mr Memory"'s show in a music hall, he meets Annabella Smith, who is running away from secret...
 • Kush Është Pa Mëkat (2020)

  image
  Genevieve OReilly, Keir ODonnell: Aron Folk rikthehet në qytetin e tij të lindjes për të marrë pjesë në një varrim tragjik. Por rikthimi i tij hap sërish një...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.