PËRMBLEDHJE

Joy Holbrook is an intuitive market researcher in DC who has captured the attention of the account's CEO and is about to get a sweet promotion, just in time for the holidays. She receives an urgent phone call from home and she rushes back to Crystal Falls, NC to help her Aunt recover from surgery and is reunited with her former crush, Ben. To keep her Aunt focused on healing, Joy volunteers to take Ruby's place with the town's legendary baking competition, the "Cookie Crawl," much to the amusement of Ben who knows Joy has absolutely no idea of the Herculean task before her. Though Joy initially refuses Ben's attempts to "co-captain," she begins to soften and let him in, all the while remembering that there truly is no place like home.

Fotot

Christmas JoyChristmas JoyChristmas JoyChristmas JoyChristmas JoyChristmas JoyChristmas JoyChristmas JoyChristmas JoyChristmas JoyChristmas JoyChristmas JoyChristmas JoyChristmas JoyChristmas JoyChristmas JoyChristmas Joy

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Pica e zemrës sime (2005)

  image
  Ky është versioni modern i 'Romeo dhe Zhulietës'... Një djalë dhe një vajzë, fëmijët e dy pronarëve rivalë të picerive më të famshme në Nju Xhersi, do të bien në...
 • Sfida për një natë (2004)

  image
  Katër shoqe simpatike vendosin të festojnë mbarimin e shkollës, por gjithçka do të kthehet në një sfidë të vërtetë dhe brenda një nate do të ndodhin të papritura...
 • Zombit (2018)

  image
  Një aventurë muzikore plot këngë dhe kërcime. Disa studentë nga Qyteti Zombi, janë transferuar në gjimnazin e një qyteti periferik. A do munden ata të...
 • Mika dhe kali i pashtruar 2 (2015)

  image
  Është periudha e pushimeve verore dhe Mika është e gëzuar të takojë përsëri Ostuindin. Por zbulon plagë të çuditshme në barkun e tij, për të cilat askush nuk ka...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.