poster

Fail Safe

Fail Safe (2000)

Dramë, Thriller | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Vlerësimi: 7.4/10
Vlerësimi i përdoruesit: 10/10

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Allegiance (2012)

  image
  After being granted a questionable transfer that will keep him stateside as his National Guard unit deploys for Iraq, Lieutenant Danny Sefton becomes embroiled in...
 • Eksperimenti (2010)

  image
  Adrien Brody, Cam Gigandet, Forest Whitaker. Bazuar në një histori të vërtetë! Disa shkencëtarë, rekrutojnë një grup njerëzish për një eksperiment mbi sjelljen...
 • Ç’ke bërë, biri im (2009)

  image
  Michael Shannon, Willem Dafoe, Chloë Sevigny. Bazuar në një histori të vërtetë. Një i ri përjeton vizione të çuditshme nga një vepër e Sofokliut, që e bëjnë të...
 • Prona (2019)

  image
  The chronicle of a Portuguese family that owns one of the largest estates in Europe, on the south bank of the River Tagus. The Domain delves deeply into the...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.