poster

Surpriza e dashurisë

Surprised by Love (2015)

Komedi, Familjar, Romancë | Kanada, Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Robert Iscove

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.6/10

PëRMBLEDHJE

Një sipërmarrëse e re mendon se ka gjetur burrin e përkryer, por prindërit e saj kërkues nuk e miratojnë. Kur asaj i kthehen ndjenjat për ish të dashurin e gjimnazit, i cili s'ka asnjë arritje në jetë, ata përpiqen ta bindin vajzën e tyre të kthehet tek i dashuri i parë. Të paktën ky ishte plani fillestar...

Fotot

Surpriza e dashurisëSurpriza e dashurisëSurpriza e dashurisëSurpriza e dashurisë

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Ditari i Princeshës 2 - Fejesa Mbretërore (2004)

  image
  Princesha Mia sapo ka mbushur 21 vjeç. Ajo po bëhet gati të zerë vendin e gjyshes si Mbretëresha e ardhshme e Genovia-s. Befas, ajo do të mesojë se vetëm ajo e ka...
 • Princi dhe unë 2 (2006)

  image
  Luke Mably, Kam Heskin. Dasma e princit Edward dhe vajzës së thjeshtë Paige, vihet në dilemë kur dikush kujton një rregull të vjetër. Tani ai duhet të zgjedhë...
 • Marry Me At Christmas (2017)

  image
  Organizing a Christmas wedding is a true treat for bridal boutique owner Madeline Krug. She loves the challenge of finding the perfect dress for the bride and...
 • Sweet Pecan Summer (2021)

  image
  Sparks fly between a young woman and her ex-boyfriend as they work together to sell her aunt's pecan farm.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.