PËRMBLEDHJE

She's All That is your typical high school prom king and queen story and the run in defending the star status in the upcoming election. High school hottie, Zack Siler is dumped by his prom-queen girlfriend, the equally attractive and extremely popular, Taylor Vaughan who fell for a second-hand world reject TV soap star who she met over the spring break. Having been publicly dumped, Zack defends his discomposure by stating that Taylor is all make-up and wonder-bra and he can make any ordinary girl a prom queen with a similar package. His high-school buddy, Dean Sampson, engages him in a bet following this statement and picks the geeky looking Laney Boggs out of the crowd as the girl Zack must transform into the new prom queen. Zack agrees since he has no option, but as time passes and Laney begins to transform, Zack begins to find her attractive. While all that falls beautifully in place, it's not your typical fairy-tale. Throw in Dean Sampson to complicate the situation, as when he ...

Fotot

She's All ThatShe's All ThatShe's All ThatShe's All ThatShe's All That

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Gjysma tjetër e pistë (2005)

  Sot
  image
  Pol ishte dikur një futbollist profesionist. Por pas disa vjetësh që nuk ishte më në qendër të vëmendjes, ai arrestohet për një aksident serioz që rëndohet nga...
 • Të Dua Të Mirën (2020)

  Sot
  image
  Një kujdestare mashtruese ligjore që zbraz kursimet e banorëve të moshuar në pavijonin ku punon, has në probleme kur një grua që ajo përpiqet të mashtrojë...
 • The Cobbler (2014)

  Sot
  image
  "Kobler" flet për këpucar, brez të katërt në punë familjare, që gjen makinë të fshehtë magjike për qepje, në bodrum të babait të tij. Makina i mundëson që të...
 • Gra në telashe (2009)

  Sot
  image
  Telashet e grave nuk kanë të sosur. Maksina zbulon se e tradhton i shoqi. Adi dhe motra e saj Dorisi zbulojnë të vërtetën për mëmësinë e tyre. Holi nuk i shpreh...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.