Vlerësimi: 6.8/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.2/10
(5 Voto)

PËRMBLEDHJE

Një adoleshente britanike detyrohet nga një haker kompiuterash t'ju bindet urdhrave të tij. Nëse ajo refuzon, hakeri do të bëjë publike fotografi komprometuese të saj.

Fotot

Keqtrajtim kibernetikKeqtrajtim kibernetikKeqtrajtim kibernetikKeqtrajtim kibernetikKeqtrajtim kibernetikKeqtrajtim kibernetik

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Heshtja e thellë (1991)

  Sot
  image
  Filmi më mbresëlënës, shpërthyes dhe tmerrues që keni parë ndonjëherë. Mirë se vini në një udhëtim të errët brenda trurit më mizor që historia ka njohur… Ju...
 • Le quai des brumes (1938)

  Sot
  image
  Life's a rotten business, says Jean, a deserter who arrives at night in Le Havre, looking to leave the country. He lucks into civilian clothes, a little bit of...
 • ÇOKOLLATË (2000)

  Sot
  image
  Kur një nënë vetushqyese me të bijën 6-vjeçre shpërngulet në rajonin rural të Francës dhe aty e hap një dyqan çokollatësh që punon edhe të dilën, dhe përpara...
 • Yoidore tenshi (1948)

  Sot
  image
  After a battle with rival criminals, a small-time gangster is treated by an alcoholic doctor in post-war Japan. The doctor diagnoses the young gangster's...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.