Vlerësimi: 7.3/10
Vlerësimi i përdoruesit: 6.2/10
(11 Voto)

PëRMBLEDHJE

Sandra Hüller, Peter Simonischek. Filmi gjerman, kandidat për çmimin Oskar dhe dhjetëra çmime të tjera. Një baba, përpiqet të rilidhet me vajzën e tij, duke u maskuar dhe duke pretenduar se është këshilltari i drejtorit të saj.

Fotot

Toni ErdmannToni ErdmannToni ErdmannToni ErdmannToni ErdmannToni ErdmannToni ErdmannToni ErdmannToni ErdmannToni ErdmannToni ErdmannToni ErdmannToni ErdmannToni ErdmannToni Erdmann

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Train Driver's Diary (2016)

  image
  Statistics show that during their career every railroad engineer working unintentionally kills 15 to 20 people. This is a story about the innocent mass murderers...
 • Ambulance Girl (2005)

  image
  The food writers Jane and Michael Stern have been married for thirty-three years, they love each other, but Jane is feeling insecure, depressed and with phobia,...
 • Fjala e fundit (2017)

  image
  Shirley MacLaine, Amanda Seyfried. Harriet, një grua në pension, kërkon të ketë gjithcka nën kontroll, madje ajo do te shkruajë edhe nekrologjinë e saj. Për t'u...
 • That Trip We Took with Dad (2016)

  image
  The story is set in 1968, when a Romanian-German family from the city of Arad starts a journey to the German Democratic Republic, where the older son, Mihai,...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.