Vlerësimi: 6.9/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.2/10
(60 Voto)

PëRMBLEDHJE

Viti i prodhimit 2006. K.Kostner, A.Kutcher. Ben Randall bën pjesë në skuadrën më të mirë të shpëtimit në SHBA. Ai rrezikon çdo ditë jetën për të shpëtuar njerez në rrezik. I zhytur në punë, ka lene pas dore gruan, e cila vendos ta lere.

Fotot

Roja bregdetareRoja bregdetareRoja bregdetareRoja bregdetareRoja bregdetareRoja bregdetareRoja bregdetareRoja bregdetareRoja bregdetareRoja bregdetareRoja bregdetareRoja bregdetareRoja bregdetareRoja bregdetareRoja bregdetareRoja bregdetareRoja bregdetareRoja bregdetareRoja bregdetare

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • The Man from Hong Kong (1975)

  image
  While on dispatch in Australia to extradite a drug courier, a tough Hong Kong cop wages a one-man war against Sydney's most powerful kingpin.
 • Britma e urrejtjes (1997)

  image
  Anthony Hopkins, Alec Baldwin. Ata të dy u grindën për hir të një femre kur aeroplani u rrëzua. Tani, të vetëm në pyll, të pambrojtur, mundësia e vetme për...
 • Musketieri (2001)

  image
  J.Chambers. Ne Parisin e shek. të 17, D'Artanjani e gjen veten përballë forcave të errëta që duan të marrin Francën nën kontroll. Ai kërkon të hakmerret për...
 • Prova (1996)

  image
  Van Damme. Krisi nis një odise që e çon në gjithë globin. Ky udhëtim do ta njohë me botën e errët të kikboksit, ku do t'i duhet të tregojë të gjitha aftësitë e...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.