poster

It Takes Two

It Takes Two (1995)

Komedi, Familjar, Romancë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Andy Tennant

Vlerësimi: 5.8/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.9/10
(11 Voto)

PëRMBLEDHJE

Amanda Lemmon is a street-wise orphan who's about to be adopted by a family who uses children for their own selfish gain. Her case worker, Diane, loves her and would like to adopt her, however, since she's single and doesn't have money, she is unable to do so. Alyssa Callaway is a rich girl home from boarding school for the summer and she and her dad, Roger, go to their summer home. There, he tells her that he is marrying Clarice, a child hating gold digger. During an attempt to run away, Alyssa stumbles upon a summer camp where she runs into Amanda, who looks EXACTLY like her. The two then switch places to get rid of Clarice and unite Roger and Diane.

Fotot

It Takes TwoIt Takes TwoIt Takes TwoIt Takes TwoIt Takes TwoIt Takes TwoIt Takes TwoIt Takes TwoIt Takes TwoIt Takes TwoIt Takes Two

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Princi dhe unë 2 (2006)

  image
  Luke Mably, Kam Heskin. Dasma e princit Edward dhe vajzës së thjeshtë Paige, vihet në dilemë kur dikush kujton një rregull të vjetër. Tani ai duhet të zgjedhë...
 • Zonja nga qyteti (1976)

  image
  Vendimi i Ollgës për të jetuar në fshat me Melin, vajzën e saj që punon si ndihmësmjeke, kthehet në situata plot peripeci. Pas përpjekjeve për të gjetur një...
 • Trajtim mbretëror (2022)

  image
  Izi është një parukiere shumë e talentuar nga Nju Jorku. Asaj i jepet mundësia për të punuar në dasmën e princit simpatik Tomas. Kur askush nuk e priste, mes tyre...
 • Njeriu i përkryer (2005)

  image
  Hollit i ka ardhur në majë të hundës me marrëdhëniet dështake të mamasë së saj beqare, dhe ajo do të përpunojë një plan për t'i gjetur Burrin e Përkryer
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.