poster

Bob Sfungjeri Pantallona katrori: Sfungjer jashtë ujit

The SpongeBob Movie: Sponge Out of Water (2015)

Familjar, Aksion, Komedi, Fantazi, Animacion, Aventurë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Koreja e Jugut, Australi, Spanjë

Vlerësimi: 6.0/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9.3/10
(28 Voto)

PëRMBLEDHJE

Gjatë një grindjeje midis Zotit Krabs dhe Planktonit, receta sekrete zhduket, dhe Bikini Bottom e gjen apokalipsi i tmerrshëm. Qytetëtarët e Bikini Bottom besojnë që vjedhësit janë Planktoni dhe Sfungjeri Bob, dhe ata të dy e bëjnë një makinë të kohës, që të kthehen mbrapa dhe që ta ndalin vjedhësin që ai ta mos vjedhë recetën sekrete. Në këtë rrugë do të gjenden në disa vende shumë të çuditshme, duke e përfshirë edhe zonën paralele kohore, ku do ta njohin magjibërësin kohor, delfinin me emrin Flluska e vogël. Pak më vonë, ata do të shpëtojnë formulën dhe kthehen në kohën e vet, dhe tani marrin vesh që kjo është receta e rremë të cilën e përgatiti Planktoni për ta vjedhur të vërtetën. Qytetarët e Bikini Bottom nisen të tërbuar në Sfungjerin Bob, por ai paprtimas nuhat hamburgerin e shquar të Zotit Krabs… dhe mbi sipërfaqen e detit.

Fotot

Bob Sfungjeri Pantallona katrori: Sfungjer jashtë ujitBob Sfungjeri Pantallona katrori: Sfungjer jashtë ujitBob Sfungjeri Pantallona katrori: Sfungjer jashtë ujitBob Sfungjeri Pantallona katrori: Sfungjer jashtë ujitBob Sfungjeri Pantallona katrori: Sfungjer jashtë ujitBob Sfungjeri Pantallona katrori: Sfungjer jashtë ujitBob Sfungjeri Pantallona katrori: Sfungjer jashtë ujitBob Sfungjeri Pantallona katrori: Sfungjer jashtë ujitBob Sfungjeri Pantallona katrori: Sfungjer jashtë ujitBob Sfungjeri Pantallona katrori: Sfungjer jashtë ujitBob Sfungjeri Pantallona katrori: Sfungjer jashtë ujitBob Sfungjeri Pantallona katrori: Sfungjer jashtë ujitBob Sfungjeri Pantallona katrori: Sfungjer jashtë ujitBob Sfungjeri Pantallona katrori: Sfungjer jashtë ujitBob Sfungjeri Pantallona katrori: Sfungjer jashtë ujit

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Duke ëndërruar ringun (2020)

  image
  Leo është një djalë 11-vjeçar, i cili ëndërron të bëhet kampion në ring. Një ditë rastësisht, ai zbulon një maskë magjike, i cila i jep superfuqi dhe kështu Leo...
 • Si të zbutësh një dragua (2010)

  image
  Në kohën mistike të vikingëve dhe dragonjëve, Lemza një djalë i ri ëndërron të bëhet një luftëtar i zoti si babai. Por kur ai miqësohet me një dragua, gjithçka do...
 • Si të zbutësh një dragua 2-Si të trajnosh dragoin tënd (2014)

  image
  Pasi zbulojnë një shpellë sekrete të mbushur me dragonj të egër dhe bamirësin e tyre misterioz, Hiccup (Jay Baruchel) dhe Toothless gjenden në qendër të një...
 • Skuadra G (2009)

  image
  Ata ishin një skuadër elitare kafshësh, të njohur si Skuadra G. Një skuadër e shkëlqyer spiunazhi, deri në momentin kur qeveria i hoqi nga puna. Tani, skuadra e...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.