Vlerësimi: 6.3/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.67/10
(6 Voto)

PËRMBLEDHJE

Romance; Liam Neeson, Mila Kunis, Adrien Brody: Historitë e dashurisë së tre çifteve në tre qytete të ndryshme: Romë, Paris dhe Nju Jork.Pasioni besimi dhe tradhetia ne nje linje. Ne paris një shkrimtar i cili ndahet nga gruaja e tij,nje histori e komplikuar.Nju Jork:Nje aktore opera akuzohet se ka abuzuar me djalin e saj.Rome një biznes amerikan në një udhëtim në Itali, bie në dashuri me një grua rumune,i cili perfshihet në një komplot ku ai përpiqet për të liruar vajzën e saj.

Fotot

Personi i tretePersoni i tretePersoni i tretePersoni i tretePersoni i tretePersoni i tretePersoni i tretePersoni i tretePersoni i tretePersoni i trete

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Gjithçka dhe Asgjë (2020)

  image
  Carrie Coon, Oona Roche: Jeta e një sipërmarrësi amerikan dhe familjes së tij fillon të marrë një kthesë të mbrapshtë kur ata shpërngulen në një çiflig në një...
 • The Outsider (2018)

  image
  Cristian works at one of the Milan agencies as a graphic designer. One day he decides to give up this job to seek his own way and answer the questions that bother...
 • Zonjusha de Zhokinere (2018)

  image
  Francë 1789. Një grua e ve tërheqëse i nënshtrohet dashurisë ndaj një markezi të shthurur. Por kur ai ngurron ta propozojë për martesë, ajo vendos të hakmerret...
 • Bliss (2021)

  image
  In a world where their femininity is considered a commodity, two sex workers fall in love with each other. Together - and yet each on her own - they experience...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.