Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Nusja dhe shtetërrethimi (1978)

  e diel
  image
  Shpresa shkon në një shtëpi bashkëpunëtorësh të fashizmit për të shitur qëndisma dhe kryen një atentat të rëndësishëm. Pas kësaj, asaj i duhet të dalë në...
 • Bis die Welt einen Rand bekommt (2019)

  e diel
  image
  The five-year-old Flo cannot understand the condition that her father is in. Her mother explains: "He is with us but also far away at the same time". This...
 • Pasagjerët (2016)

  e diel
  image
  Kandidat për 2 Oskar dhe 7 çmime të tjera! Një anije kozmike që po udhëton drejt një planeti të largët me mijëra njerëz në bord, pëson një avari që shkakton...
 • The Bike Thief (2020)

  e diel
  image
  After a delivery driver's moped is stolen, he must find it before he loses everything else.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.