poster

Teufelsmoor

Teufelsmoor (2018)

Dramë, Mister, Thriller | Gjermani

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 5.0/10

PëRMBLEDHJE

After the death of her father Georg Inga Hauck drives together with her son Max in their home village. In her old home she meets Anna Kertesz. Inga's parents had taken Anna 28 years ago after her adult brother Zoltan mysteriously disappeared. Since the same day also Ingas was missing then six-year-old brother Magnus. Inga is being overtaken by her past in her parents' house. Soon her nerves are bare. And every day her memories come back.

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.