SEZONI: 2

EPISODI: 4

PëRMBLEDHJE

Sisi arrin të shpëtojë falë ndihmës së kont Andrashit, por Franc Jozefi fillon të dyshojë se mes tyre kanë lindur ndjenja të zjarrta dashurie dhe i vë para një sprove të vështirë. Ndërkohë, gjenerali i ushtrisë mobilizon trupat e tij për luftë kundër Prusisë.

Fotot

SisiBeta FilmBeta FilmSisiFoto: RTL / Story House PicturesFoto: RTL / Story House Pictures / Lukas ŠalnaBeta FilmSisiSisiSisiSisiSisiSisiSisiSisi

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Les Misérables (2018)

  image
  Ish-i burgosur Zhan Valzhan pasi lirohet nga burgu krijon një identitet të ri duke u shndërruar në një njeri me potencial për shoqërinë si kryetar bashkie dhe...
 • Mad Men (2007)

  image
  A drama about one of New York's most prestigious ad agencies at the beginning of the 1960s, focusing on one of the firm's most mysterious but extremely talented...
 • Air Crash Investigation (2003)

  image
  Një pamje e detajuar e arsyeve dhe hetimeve në disa prej rasteve më të njohura të defekteve ajrore në historinë e aviacionit.
 • Muke jednog lava (2020)

  image
  Glavni likovi su dečak Lav i njegova „vanvremenska“, „ničim izabrana“ i „ničim izazvana“ drugarica Vuka koja se uselila u njegov kompjuter. Polazeći od...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.