Vlerësimi: 7.5/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9.7/10
(35 Voto)

PëRMBLEDHJE

Kevin Costner, Milo Ventimiglia. Përmes lidhjes së fortë me pronarin e tij, pilot i makinave me gara, qeni Enzo kupton se teknikat e nevojshme në pisten e garave mund të përdoren për të ecur me sukses edhe gjatë udhëtimit të jetës

Fotot

Arti i të garuarit në shiArti i të garuarit në shiFoto: RTL / © 2022 Disney and its related entities. All rights reserved.Foto: RTL / © 2022 Disney and its related entities. All rights reserved.Foto: RTL / © 2022 Disney and its related entities. All rights reserved.Arti i të garuarit në shiArti i të garuarit në shiArti i të garuarit në shi

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Xherri Meguajer (1996)

  image
  Xherri Meguajer eshte agjent i sportisteve me te mire me shume ambicie, por i paskrupullt. Te vetmit njerez me rendesi ne jeten e tij do te jene Rodi, nje...
 • Lufte per familjen (2020)

  image
  Pas humbjes së djalit, Sherifi në pension, George dhe gruaja e tij, largohen nga ferma e tyre në Montana, për të shpëtuar nipin e vogël nga kthetrat e një...
 • Jeta nis 40 vjeç (2017)

  image
  Reese Witherspoon, Michael Sheen. Një nënë e sapondarë nga burri, strehon tre regjisorë të rinj në shtëpinë e saj. Me një jetë të re dhe një romancë në ajër,...
 • Telashe me fatin (2011)

  image
  Konstantin Khabenskiy, Milla Jovovich. Një mësues nga një qytezë ruse, bie në dashuri me një grua bukuroshe nga Moska, e cila është në prag të martesës.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.