Vlerësimi: 8.1/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.8/10
(38 Voto)

PëRMBLEDHJE

Drama prekëse e dashurinë së pakufijshme të një nëne dhe djalit te saj 5 vjeçar. Pasi është mbajtur peng gjithë jetën, vogëlushi për herë të parë përjeton botën e jashtme... Brie Larson - Aktorja fituese e çmimit Oskar 2016.

Fotot

DhomaDhomaDhomaDhomaDhomaDhomaDhomaDhomaDhomaDhoma

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Together (2011)

  image
  Uros is a distinguished award winning writer, and a former professor, who lives with his wife and son in Belgrade. Uros is plunged in a creative crisis since...
 • Shpëtimi i Greis B. Xhons (2009)

  image
  Në qytetin e Misurit të epokës së viteve 1950, jeta e një çifti bëhet kaotike kur motra e burrit lirohet nga një azil i çmendur vendas dhe vjen të jetojë me...
 • Mysafiri (1979)

  image
  Një agjent i sigurimit arrin të inflirtohet në radhët e një organizate me aktivitet kriminal dhe destabilizues. Në bashkëpunim me elementë të tjerë të...
 • Çështja Slloun (2016)

  image
  Jessica Chastain, Mark Strong. Pas disa masakrave me armë, një nga lobistet më të fuqishme të Uashingtonit, i kundërvihet mbështetësve të armëve, por zbulon se...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.