PëRMBLEDHJE

Woody, është një kauboj kukull dhe udhëheqës i një grupi lodrash që i përkasin një djali me emrin Andi. Andi me familjen e tij transferohen në një shtëpi të re një javë para ditëlindjes së tij

Fotot

Toy StoryToy StoryToy StoryToy StoryToy StoryToy StoryToy StoryToy StoryToy StoryToy StoryToy StoryToy StoryToy StoryToy StoryToy Story

Rishikime


Rishikuar nga Stele Stefulinac
e mërkurë, 13 maj 2020 10:08 e pasdites
Spoilers Perpara Më trego
Super rtl toy story
Pelqe rishikimin
0 Komentet

REKOMANDIMET
 • Bebi Bos 2: Çështje familjare (2021)

  image
  Tashmë vëllezërit Templeton janë rritur dhe janë larguar nga njëri-tjetri, por një Bebe Bose e re, me një vizion tërëseisht të ri, do t'i bashkojë sërish dhe do...
 • Klifordi, qeni i kuq gjigant (2021)

  image
  Bazuar në serinë e romaneve për fëmijë nga Norman Ray Bridwellv. 10 vjeçarja Emili zbulon se qeni i saj i kuq Kliford nuk është aspak i zakonshëm. Ai është rritur...
 • Pufët 3: Udhëtim në pyllin e fshehtë (2017)

  image
  Pufët rikthehen me një film të ri. Pufeta dhe miqtë e saj përdorin një hartë misterioze që t'i udhëheqë përmes 'Pyllit të ndaluar', për të bërë zbulimin më të...
 • Maçoku me çizme (2011)

  image
  Një maçok i jashtëligjshëm, së bashku me shokun e tij të fëmijërisë dhe një kotele joshëse hajdute, niset në kërkim të vezëve të Patës së Artë, për të rivendosur...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.