poster

The Kid

The Kid (1921)

Komedi, Dramë, Familjar | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
FilmBox Arthouse | Sot | 11:20

Ku ta shikojmë
TV drejtpërdrejt Streaming
img
Vlerësimi: 8.3/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.7/10
(3 Voto)

Fotot

The KidThe Kid

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Heronjtë (2010)

  image
  Një njeri është ne makinë nga ana fshatit në një nxitim për të marrë në një takim të rëndësishëm të biznesit. Mendja e tij është e preokupuar me mendimet rreth...
 • Mjedrat Magjike (2010)

  image
  11 vjecarja Monika ndihet shkaktare për divorcin e prindërve të saj. Ajo mendon se duke fituar konkursin e shkencës ku do të marrë pjesë, mund të kthejë babain e...
 • Gilli Hopkins (2015)

  image
  Nga regjisori i '101 Dalmatët'. Bazuar në romanin Best Seller nga Katherine Paterson. Rebelja Xhilli, e braktisur që në lindje, sillet keq me të gjithë njerëzit...
 • Pastiçierja bashkiake (2011)

  image
  Një pastiçiere, ashtu rastësisht, do të zgjidhet kryetare bashkie, në një qytezë të mbytur me borxhe. Edhe pse e pashkolluar, intuita e saj, do ta ndihmojë në...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.