poster

Transformuesit: Rizgjimi i bishave

Transformers: Rise of the Beasts (2023)

Aksion, Fantashkencë, Aventurë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Tring Super | e diel | 15:40

Vlerësimi: 6.1/10
Vlerësimi i përdoruesit: 5.5/10
(2 Voto)

PËRMBLEDHJE

Ata rikthehen më të bashkuar se kurrë. Nga regjisori Steven Caple Jr . Vjen kapitulli i shtatë i sagës 'Transformuesit'. Optimus Prime dhe Autobots, marrin përsipër sfidën e tyre më të madhe. Kur shfaqet një kërcënim i ri i aftë për të shkatërruar të gjithë planetin, ata duhet të bashkohen me një fraksion të fuqishëm transformuesish, të njohur si Maximals, për të shpëtuar Tokën.

Fotot

Transformuesit: Rizgjimi i bishave

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.