Vlerësimi: 7.2/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9.2/10
(24 Voto)

PëRMBLEDHJE

Me Orlando Bloom dhe David Harbor. Bazuar në historinë e vërtetë të Jann Mardenborough (Archie Madekwe), i cili pasionin e tij për të luajtur video-lojën Gran Turismo, e bën realitet për garat e vërteta. Nga një lojëtar virtual, ai zbret në pistë përballë pilotëve më të shpejtë të botës. Falë aftësive të tij virtuale, ai do të bëhet fitues i disa garave shumë të rëndësishme me Nissan.

Fotot

Gran TurismoGran Turismo

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • I madhi Xhorxh Forman (2023)

  image
  I nxitur nga një fëmijëri e varfër, George Foreman e kanalizoi zemërimin e tij për t'u bërë një medalist i artë olimpik dhe kampion botëror i peshave të rënda, i...
 • Vënësi i drejtësisë 3 (2023)

  image
  Denzel Washington, Dakota Fanning. Që kur hoqi dorë nga jeta e tij si një vrasës i qeverisë, Robert McCall gjen ngushëllim duke vënë drejtësi për të pambrojturit....
 • Brumbulli Blu (2023)

  image
  I sapodiplmuar, Haime, përzgjidhet nga një pajisje aliene, e cila i futet në trup duke e "veshur" atë me një kostum të blinduar që i jep fuqi të jashtëzakonshme....
 • Fuqia e Qindarkave (2023)

  image
  Bazuar në historinë e vërtetë dhe të çmendur, të disa njerëzve të zakonshëm. Ata i dhanë një goditje elitës së Wall Street dhe u pasuruan duke e kthyer GameStop,...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.