poster

Return of the Poseidon

Beyond the Poseidon Adventure (1979)

Aksion, Aventurë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Irwin Allen

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 4.6/10
Vlerësimi i përdoruesit: 6/10

PëRMBLEDHJE

An extension of the previous film, wherein a cache of adventurers return to the overturned ship to seek several fortunes.

Fotot

Return of the Poseidon

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.