Irwin Allen

actor

Ditëlindje: 1916

Vdiq: 1991

Regjia:

 1. 10. The Swarm (1978), Film

Skenaristi:

 1. ...
  (screenplay)
 2. ...
  (screenplay)
 3. ...
  (screenplay)
 4. ...
  (created by)
 5. ...
  (created by)
 6. ...
  (created by)
 7. ...
  (created by)
 8. ...
  (created by)
 9. ...
  (television series)
 10. 11. Lost in Space (2018), seriale
  ...
  (created by)

Regjisori:

 1. ...
  producer (uncredited)
 2. 10. The Swarm (1978), Film

Aktor:

 1. ...
  Crewman

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.