poster

A Connecticut Yankee in King Arthur's Court

A Connecticut Yankee in King Arthur's Court (1989)

Aksion, Komedi, Familjar, Fantazi, Aventurë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Mel Damski

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 4.5/10

PëRMBLEDHJE

After a horse accident, Karen wakes up to find herself in past Britain, close to Camelot, the famous castle of King Arthur.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
  • Pantera Rozë (2006)

    image
    Bazuar në filmin origjinal të Peter Sellers (1964) Pink Panther. Detektivi Clouseau duhet të zbardhë vrasjen e një traineri të famshëm futbolli dhe të zbulojë se...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.