Vlerësimi i përdoruesit: 7.6/10
(258 Voto)

Fotot

Zonjusha PetigruZonjusha PetigruZonjusha PetigruZonjusha PetigruZonjusha PetigruZonjusha PetigruZonjusha PetigruZonjusha PetigruZonjusha PetigruZonjusha PetigruZonjusha PetigruZonjusha PetigruZonjusha PetigruZonjusha PetigruZonjusha PetigruZonjusha PetigruZonjusha Petigru

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Ditari i dados (2007)

  image
  Intervista për punë në një korporatë të madhe s'dha rezultate, ndaj Eni Bredok do të pranojë të kujdeset për djalin e Z. dhe znj. X. Dadoja e re do të vërë në...
 • Dashuria, ilaçi më i mirë (2010)

  image
  J. Gyllenhaal, A. Hathaway. Një vajzë që s'kërkon lidhje serioze, fillon të shoqërohet me një djalë të suksesshëm me femrat. Por sado përpiqen që lidhja të mbetet...
 • Dy ditë në Nju Jork (2012)

  image
  Julie Delpy, Chris Rock. Mingus dhe Marion, në dashuri me njëri tjetrin jetojnë të lumtur, edhe pse secili ka fëmijë nga marrëdhënie të mëparshme. Por, vizita e...
 • Krishtlindjet, shefi dhe unë (2020)

  image
  Kur Ani merr vesh se restoranti i dashur i familjes së saj, është planifikuar për tu prishur, ajo zotohet ta ndalojë këtë gjë para Krishtlindjeve. Por ajo që nis...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.