poster

Top Gun: Maverick

Top Gun: Maverick (2022)

Aksion, Dramë | Kinë

Ku ta shikojmë
Në kinema prej 26.5.22
Vlerësimi i përdoruesit: 10/10
(10 Voto)

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Vrasesi i pagabueshem (2018)

  Sot
  image
  Majk Fallon është një vrasës gjakftohtë, metodat e të cilit ndjellin policinë dhe kënaqin klientët e tij. Ai është më i miri në atë që bën. Por kur një person i...
 • Xhek Hanter dhe kërkimi pas varrezës së ehnatonit (2008)

  Sot
  image
  Xhek Hanter takohet me Liz Xhonson, operative i NSA-së, e cila i shpjegon që obelisk me simbole ugarite, të cilin në Egjipt gjeti dr. Lena Halstrom, lidh faraonin...
 • Henkok (2008)

  Sot
  image
  Ekzistojne heronjte, superheronjte dhe Henkok. Njihni superheroin qe te gjithe duan ta urrejne. Ai duhet te shpetoje boten edhe pse nuk e do nje gje te tille....
 • Xhek Hanter dhe ylli i parajsës (2009)

  Sot
  image
  Xhek Hanter merr informacione se “Yll Hyjnor”: ndoshta është në Turqi. Gjurmë më e mirë është Amen Antaki, shitësi i antikave, i biri i të cilit, Faud shkonte në...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.