poster

Elvis

Elvis (2022)

Biografi, Dramë, Muzike | Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Australi
Regjia: Baz Luhrmann

Ku ta shikojmë
Në kinema prej 23.6.22
Vlerësimi: 7.7/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.5/10
(2 Voto)

Fotot

ElvisElvisElvisElvisElvisElvisElvisElvisElvisElvisElvisElvisElvisElvisElvisElvisElvisElvisElvisElvis

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Zoti Turner (2014)

  e mërkurë
  image
  Filmi është një eksplorim i jetës së piktorit britanik William Turner. Ai konsiderohet si një prej mjeshtrave më të mëdhenj të peisazhit britanik, referuar disa...
 • Tesla (2020)

  Sot
  image
  Një vështrim mbi jetën e shpikësit vizionar Nikolas Tesla, bashkëveprimet e tij me Thomas Edison-in dhe vajzën e J. P. Morgan Anne, si dhe përparimet e punës së...
 • Steve Jobs (2015)

  Sot
  image
  Njihuni me historinë e plotë se si Stiv Xhobsi e çoi kompaninë "Apple" nga një garazh në rrethina drejt supremacisë globale. Produktet e teknologjisë së lartë të...
 • BERNIE (2011)

  Sot
  image
  „Bernie”është një komedi e zezë mbi lidhjen pedante, por të pëlqyer prej të gjithëve, të asistentit të një agjensie funeralesh (Jack Black) me të zonjën e...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.