poster

Një burrë i quajtur Oto

A Man Called Otto (2022)

Dramë, Komedi | Suedi, Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Marc Forster

Vlerësimi: 7.5/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9.3/10
(21 Voto)

Fotot

Një burrë i quajtur OtoNjë burrë i quajtur OtoNjë burrë i quajtur OtoNjë burrë i quajtur OtoNjë burrë i quajtur OtoNjë burrë i quajtur OtoNjë burrë i quajtur OtoNjë burrë i quajtur OtoNjë burrë i quajtur OtoNjë burrë i quajtur OtoNjë burrë i quajtur OtoNjë burrë i quajtur OtoNjë burrë i quajtur OtoNjë burrë i quajtur OtoNjë burrë i quajtur OtoNjë burrë i quajtur OtoNjë burrë i quajtur OtoNjë burrë i quajtur Oto

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.