poster

Burri i shtëpisë

Man of the House (2005)

Komedi, Krim | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Stephen Herek

Vlerësimi: 5.4/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.51/10
(41 Voto)

Fotot

Burri i shtëpisëBurri i shtëpisëBurri i shtëpisëBurri i shtëpisë

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.