poster

Youngistaan

Youngistaan (2014)


Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 5.2/10

PëRMBLEDHJE

Follow the highs and lows in the life of Abhimanyu who is forced to join Indian politics after his father, the Prime Minister of India, suddenly passes away.

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.