Vlerësimi: 5.9/10
Vlerësimi i përdoruesit: 10/10
(2 Voto)

Fotot

A Christmas DuetA Christmas Duet

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Kërcim dashurie (1987)

  image
  Jennifer Grey. Fitues i çmimit "Oscar" dhe shumë çmimeve të tjera. Një vajzë e pasur do të dashurohet me mësuesin e vallëzimit gjatë pushimeve të saj në një kamp...
 • Një jetë pasioni (2009)

  image
  Regjisori i famshëm italian, Guido Kontini, është vetëm dhjetë ditë larg fillimit të xhirimeve të filmit të tij të fundit, me titullin ambicioz "Italia"....
 • Moulin Rouge (1952)

  image
  Henri de Toulouse-Lautrec frequently visits the Moulin Rouge, where he drinks cognac and draws sketches of the dancers and singers. Though the son of a French...
 • Engjëlli blu (1930)

  image
  Jeta e një profesori të moshuar, Immanuel Rath, del jashtë kontrollit kur ai viziton një klub nate. Duke parë Lolën duke performuar, profesori mbushet me epsh,...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.