Vlerësimi i përdoruesit: 5.5/10
(2 Voto)

SEZONI: 1

EPISODI: 2

PëRMBLEDHJE

The trio land in the heart of the Italian countryside and hitch a ride on the train to Brindisi. But on board, Fogg encounters an arrogant bully who is challenged by Fogg's easy rapport with his young, grieving son.

Fotot

Around the World in 80 DaysAround the World in 80 DaysAround the World in 80 DaysAround the World in 80 DaysAround the World in 80 DaysAround the World in 80 DaysAround the World in 80 DaysAround the World in 80 DaysAround the World in 80 DaysAround the World in 80 DaysAround the World in 80 Days

Rishikime


Ska rishikime

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.