СЕРИИ Страница 1

 • Без коментар

  четврток

  7.12.23

  18:13

  Без коментар

  Без коментар

 • Злосторнички умови

  четврток

  7.12.23

  18:15

  Злосторнички умови

  Criminal Minds (2005)

  Напната криминалистичка серија за една елитна екипа профилирачи кои анализираат дел од најизопачените мозоци на сериските убијци од целата земја, обидувајќи се да ги запрат пред повторно да убијат. Кога ФБИ во...

 • Страст во Tоскана

  четврток

  7.12.23

  18:25

  Страст во Tоскана

 • Брачне воде

  четврток

  7.12.23

  18:30

  Брачне воде

  Married with Children (1987)

  Марцy (Аманда Беарсе) се пробуди у кревету с мушкарцем и с вјенчаним прстеном на прсту те даје Пеггy (Катеy Сагал) и Алу (Ед О'Неилл) новац да јој приреде раскошно вјенчање, но приреѓивање забаве из снова за Марцy...

 • Во контакт

  четврток

  7.12.23

  18:35

  Во контакт

  Vo kontakt

 • Профилисање

  четврток

  7.12.23

  18:45

  Профилисање

  Profilage (2009)

  Француска серија која прати Цхлоé као криминалистичку психологињу која остражује убојице, чиме поможе полицији ријешити посебне проблематичне случајеве.

 • Станица 19

  четврток

  7.12.23

  19:00

  Станица 19

  Station 19 (2021)

  Нови серијал извршних продуцената серијала "Увод у анатомију", "Скандал" и "Како се извуќи са убиством" прати групу храбрих ватрогасаца из ватрогасне станице 19. Сви, од капетана до регрута, ризикују своје животе како...

 • КОСКИ

  четврток

  7.12.23

  19:00

  КОСКИ

  Bones (2005)

  Тело жене у средњовековној хаљини за принцезе истрагу одводи на окупљање обожавалаца фантастике и научне-фантастике.

 • Последици

  четврток

  7.12.23

  19:00

  Последици

  Legacies (2019)

  Хероите на „Вампирски дневници“ и „Оригиналите“ имаа огромно влијание што продолжува во „Последици“, приказна за следната генерација натприродни суштетва во училишето за млади и надарени „Салваторе“. Во последната...

 • Смешни инсерти

  четврток

  7.12.23

  19:03

  Смешни инсерти

  Smešni inserti

 • МАКЕДОНСКИ НАРОДНИ ПРИКАЗНИ

  четврток

  7.12.23

  19:05

  МАКЕДОНСКИ НАРОДНИ ПРИКАЗНИ

  Makedonski narodni prikazni (2010)

  Не пропуштајте ги најубавите приказни извадени од неисцрпното македонско културно творештво. Секој викенд, премиерно на Македонската телевизија.

 • Приказната на робинката

  четврток

  7.12.23

  19:05

  Приказната на робинката

  THE HANDMAID'S TALE IV. EP. 09 - PROGRESS (2021)

  „Приказната на робинката“е приказна за животот во дистопичната држава Гилед, која е тоталитарно општество во поранешните САД. Соочувајќи се со еколошки катастрофи и намален наталитет, во Гилед владее изопачен...

 • Околу светот

  четврток

  7.12.23

  19:09

  Околу светот

 • Злосторнички умови

  четврток

  7.12.23

  19:10

  Злосторнички умови

  Criminal Minds (2005)

  Напната криминалистичка серија за една елитна екипа профилирачи кои анализираат дел од најизопачените мозоци на сериските убијци од целата земја, обидувајќи се да ги запрат пред повторно да убијат. Кога ФБИ во...

 • Provodadžija

  четврток

  7.12.23

  19:15

  Provodadžija

  Provodadžija

  Емисија која им помага на момците на си ја пронајдат сродната душа проследена со многу забава и смеа.

Почеток « 1 2 3 ... 112 113 114 » Крајот
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.