Утре за денес е македонска комична серија во која се работи за семејството Броз, македонско семејство од средната класа кое се обидува да ги преживее секојдневните проблеми.

Беше на каналите:

Tera TV  MTM  

Препораки
 • Само храбро (2020)

  image
  Потребна је стара пријатељица за нови живот. Разведени терапеут Дреw (Тхомас Миддледитцх) прими лошу вијест да му је затајио бубрег и да ќе му требати нови. Добра...
 • Вистини и лаги (2017)

  image
  Потрага за истином и искреношќу, и живот у лажима главне су теме серије "Истине и лажи" која ќе обележити јесењу сезону на Првој телевизији. Најновији пројекат...
 • Ова ќе боли (2022)

  image
  Болно смешно, трогателно искрено – добре дојдовте во чудниот свет на породилниот оддел на болницата НХС. Бен Вишоу игра во овој сиров и груб дневник на Адам Кеј...
 • Из кухиње с љубављу (2018)

  image
  Чак и неприкосновени гастрономски ауторитет може погријешити: сеоска гостионичарка Антониа - Тони и њезина мајка Аделхеид као из ведра неба добивају звјездицу за...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.