СОДРЖИНА

Супер шпионот Ленс Стерлинг и научникот Волтер Бекет се крајни спротивности. Но ова необично дуо мора да се здружи во последната мисија за спасување на светот кога експеримент го трансформира Ленс во храбар, опасен, прекрасен... гулаб!
Супер шпионот Ленс Стерлинг и научникот Волтер Бекет се крајни спротивности. Ленс е фин, љубезен и софистициран. Волтер... не е. Но кога настаните одат во неочекуван правец, ова необично дуо мора да се здружи во последната мисија за која е потребно невозможно маскирање – да се трансформира Ленс во храбар, опасен, прекрасен... гулаб. Волтер и Ленс одеднаш мора да функционираат како тим, или целиот свет ќе биде во опасност.

Слики

Маскирани шпиониМаскирани шпиониМаскирани шпиониМаскирани шпиониМаскирани шпиониМаскирани шпиониМаскирани шпиони

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Father (2012)

  денес
  image
  When did you last talk with your father? Will you ever ask him about those things that hurt you?
 • Единствениот и неповторлив Ајван (2020)

  Утре
  image
  Горилата Ајван ги поминува деновите во мал, осамен кафез во локален циркус, прашувајќи се од каде доаѓа и за деталите од неговото непознато минато. Откако се...
 • Снежно кралство (2013)

  Утре
  image
  Откако кралството Арендел е проколнато на вечна зима од моќната снежна кралица Елза, нејзината бестрашна сестра Ана се здружува со планинскиот човек Кристоф и со...
 • Змајева кугла Зед: Битка богова (2013)

  Утре
  image
  The events of Battle of Gods take place some years after the battle with Majin Buu, which determined the fate of the entire universe. Bills, the God of...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.