Содржина

Супер шпионот Ленс Стерлинг и научникот Волтер Бекет се крајни спротивности. Ленс е фин, љубезен и софистициран. Волтер... не е. Но кога настаните одат во неочекуван правец, ова необично дуо мора да се здружи во последната мисија за која е потребно невозможно маскирање – да се трансформира Ленс во храбар, опасен, прекрасен... гулаб. Волтер и Ленс одеднаш мора да функционираат како тим, или целиот свет ќе биде во опасност.

Сцеарист: ,
Продуцент: Kori Adelson, Peter Chernin
времетраење: 102 мин

Слики

Маскирани шпиониМаскирани шпиониМаскирани шпиониМаскирани шпиониМаскирани шпиониМаскирани шпиониМаскирани шпиониМаскирани шпиони

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Филмот на лутите птици 2 (2019)

  image
  Кога се појавува закана што ги доведува во опасност островите на птиците и прасињата, нелетачките лути птици се здружуваат со неколку зелени прасиња за да...
 • Том и Џери: Робин Худ и весели миш (2012)

  image
  Зли шериф од Нотингема ухватио је Робина Худа и његова љубав, леди Марион, суочава се са смртном опасношќу у рукама принца Џона. Могу ли заклети непријатељи Том и...
 • Том и Џери: Напад на Марс (2005)

  image
  По обичају, Том гања Јеррyја све док не стигну до свемирске базе, у којој се тестира дехидрирана храна за астронауте. Ускоро се на звучницима објави да Бифф...
 • Инспектор Гаџет (1999)

  image
  Кога еден наивен и несмасен чувар е ранет во една експлозија што ја подметнува злобниот д-р Кло, убавата научничка по име Бренда го зема под свое крило и го...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.