poster

The Bounce Back

The Bounce Back (2016)

Режисер: Youssef Delara

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 5.2/10

Содржина

Father, author and relationship expert, Matthew Taylor is on a whirlwind book tour promoting his new best seller, The Bounce Back. He's got it all figured out until he meets the acerbic Kristin Peralta, a talk show circuit therapist who's convinced he's nothing but a charlatan. Matthew's life is turned upside down when he inadvertently falls for Kristin and has to face a painful truth of his past relationship.

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Војна на невестите (2009)

  image
  Лив (Кејт Хадсон) и Ема (Ен Хатавеј) се најдобри пријателки кои уште од детството си го планираат секој детаљ од своите венчавки. На врвот на нивните невестински...
 • Замена (2010)

  image
  Џенифер Анистон, заедно со Џејсон Бејтмен, во оваа неконвенционална комедија ја игра Кејси, паметната и забавна жена која и покрај противењето на својот...
 • Љетни сан на Хавајима (2016)

  image
  Хелен Схулер је лијепа и паметна професорица антропологије. На експедицији је у хавајској шуми с мужем Деметријем, такоѓер сјајним професором. Придруже им се...
 • Кралски срца (2018)

  image
  Хенк Павлиќ, је типичан амерички каубој. Задовољан је да брине о свом имању и да одгаја своју мудру и начитану ќерку, Кели. Меѓутим, убрзо Хенка посеќује адвокат,...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.