рејтинг: 8.2/10
Оценка на корисникот: 10/10
(5 гласови)

Содржина

Чланови шире породице покојног Мате окупљају се у његовом дому како би показали и своју приврженост и жаљење за умрлим роѓаком. Убрзо се, меѓутим, испоставља да цела ожалошќена породица ишчекује само отварање тестамента. У меѓувремену, откривају се права лица роѓака, њихова грамзивост и жеља за отимањем туѓег добра...

Слики

Ожалошќена породицаОжалошќена породицаОжалошќена породицаОжалошќена породица

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • The Rich, the Pauper and the Butler (2014)

  image
  A wealthy broker, his butler, and a poor abusive seller, following an economic meltdown, all see their social positions change. When the rich becomes poor, the...
 • Пијани родители (2019)

  image
  Откако ја испраќа својата ќерка единица на факултет, една двојка од средната класа (Алек Болдвин и Селма Хаек) се обидува да ги скрие своите финансиски проблеми...
 • Life, Heart, Beat (2016)

  image
  The love story between two common people who live their ordinary life in Naples. But one day something extraordinary shakes their routine.
 • Одмор на море (2011)

  image
  Конечно, викенд е и сите одат на море. Двајца пензнионери патуваат до куќата на море, и по пат сретнуваат двајца панкери кои живеат во куќа која тоне во песокот....
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.