poster

Liebe auf Umwegen

Kleine Lüge für die Liebe (2008)

Комедија | Германија
Режисер: Dennis Satin

рејтинг: 4.9/10

Содржина

A hard working middle-aged woman named Anne Kampmann joins a friend on a vacation trip, pretending to be his lover. Things however get complicated when a real love triangle unfolds.

Прегледи


Нема Прегледи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.