Слики

Kur zbardhi një ditë

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • One More Time (2013)

  image
  Lucia is an aging Italian actress and director (beautifully portrayed by Antonioni's and Fellini's actress Lucia Bosé), decides to come back to the small town...
 • Love Is Not Enough (2019)

  image
  Samir, must face his parent's breakup. While they meet to find the way to tell him, the little Samir surprises them, because he knows perfectly what's happening,...
 • Огради (2016)

  image
  Некои луѓе градат огради за да не влегуваат други луѓе, а некои градат огради за тие да не излезат. Добитникот на „Оскар Дензел Вашингтон и добитничката на „Оскар...
 • Vitet e pritjes (1990)

  image
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.