poster

Увид у пакао

Glimpse Of Hell (2001)

Драма | Канада, САД
Режисер: Mikael Salomon

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 6.2/10
Оценка на корисникот: 10/10

Содржина

19. априла 1989. године, експлозија током војне вежбе америчке морнарице усмтила је 40 људи, а филм приказује покушај државе и морнарице да што је могуќе више заташка овај случај, али ќе током истраге бити откривено много тога што није смело да се зна...

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Глорија Мунди (2019)

  image
  Након много година проведених иза решетака, Даниел се враќа у Марсеилле. Његова бивша супруга Сyлвие га упозорава да је он сада дјед: њихова кќерка Матхилда је...
 • ЧАСОВИ ПО ЛЕТАЊЕ (2010)

  image
  Дваесет и пет годишната Софи Конвеј се наоѓа на животна крстосница, кога ќе се врати во малиот град кој отсекогаш се трудела да го заборави. Сега кога е дома, се...
 • Nëntori i dytë (1982)

  image
  A drama about the road of albanians for their country's independence.
 • Тоа вечерно сонце (2009)

  image
  Тенесиски фармер се враќа во својата фарма и мора да се соочи со семејното предавство, повторната појава на еден стар непријател и загубата на својата фарма.
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.