Содржина

Група тридесетогодишњака сваки викенд организује тематске журке у породичној куќи другара Ерика на Хемптонима. Када Ериков тата одлучи да прода њихово летње "игралиште", екипа се договара да је једини и прави начин да направе опроштајну журку да организују добре, старе оргије.

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Врска за две ноќи (2014)

  image
  После ужасните врски за една ноќ, двајца странци ќе бидат завеани, после лошото невреме кое во мраз го обвил цел Менхетн. Сега се заробени во мал стан, принудени...
 • Како се пишува љубов (2014)

  image
  Сценарист награден со Оскар, но без работа, ќе биде принуден да прифати работа како професор на факултет. Иако прво ја мрази својата работа, нештата ќе тргнат на...
 • Петгодишна свршувачка (2012)

  image
  Свадбените планови на Том и Вајолет се прекинати поради повеќе разочарувања и изненадувања во текот на петте изминати години. Вајолет мора да се пресели во...
 • Она што се случува во Вегас (2008)

  image
  Двајца непознати, Џек и Џој се будат заедно и откриваат дека се имаат венчано по една ноќ полна со разврат во „Градот на гревовите“, а еден од нив има добиено...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.