Содржина

У једном мирном средњоевропском градиќу почињу да се догаѓају необичне ствари.
Појављују се људи - пацови који, мало по мало, освајају власт и све становнике, од градоначелника до последњег скитнице, претварају у себи сличне...

Слики

ИзбавитељИзбавитељИзбавитељИзбавитељИзбавитељИзбавитељИзбавитељИзбавитељИзбавитељИзбавитељИзбавитељИзбавитељ

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Човекот-молец (2010)

  image
  После 10 години откако група од средношколци ненамерно убивајќи младо момче и прикривајќи ја нивната случка, поранешните пријатели се убиени еден по еден. Мотман...
 • Понтипул (2008)

  image
  Психолошки трилер во кој смртоносен вирус напаѓа мал град во Онтарија.
 • Сам во темнината (2005)

  image
  Едвард Кемби (Кристијан Слејтер) е детектив што се занимава со истражување на паранормални, необјаснети и надприродни случаи. Едвард ќе ја истражува смртта на...
 • Тајно подручје (2018)

  image
  Елитна војна постројба наилази на натприродно биќе те је присиљена борити се против војске из другога свијета.
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.