Содржина

Током Божиќа, три дечака из сиротишта Сент Томас, послата су на локалну фарму у власништву Дека и Шери, дарежљивог брачног пара, познатог по производњи играчака за сиромашну децу. Они планирају да усвоје једног од дечака. Али кад тројица најбољих другара сазнају за то, одбијају да се раздвоје и беже у дивљину, тражеќи бољи живот, који је много ближе него што они то мисле.

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Магијата на малините (2010)

  image
  Приказна за 11-годишната Моника која се обвинува себеси за домашните проблеми. Девојката мисли дека доколку победи на еден научен конкурс, нејзиниот татко ќе се...
 • Yedi̇ Evlat İki̇ Damat (1973)

  image
 • Logan (2010)

  image
  "Logan" is a story about two teenage brothers, Tyler and Logan. Logan, the younger of the two, has got his mind set on a seemingly impossible project which turns...
 • Херои (2010)

  image
  Маж брза да стигне на важен деловен состанок. Неговиот ум е преокупиран со мислите како да се претстави пред важниот клиент, момент кој може да биде пресвртница...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.