рејтинг: 5.8/10

Содржина

Во „Црква“ се работи за дваесет и тригодишната виртуозна пијанистка Џенифер Роџирс, која поголемиот дел од својот живот го живеела со ужасна тајна. Кога ѝ е дадена шанса да се натпреварува во финалето на светски познатиот натпревар на кралицата Елизабета, сеќавањето на трауматичното искуство од детството повторно се појавува.

Прегледи


Нема Прегледи
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.