poster

Замислен

Imaginary (2024)

Xорор | САД
Режисер: Jeff Wadlow

Каде да се погледне
Во кината од 7.3.24
Cineplexx

Содржина

Една жена се враќа во својот дом од детството за да открие дека имагинарниот пријател што го оставила зад себе е многу реален и несреќен што го напуштила.

Прегледи


Нема Прегледи
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.