Содржина

Директор предузеќа, Среќко Шојиќ, којег тумачи Милан Гутовиќ, планира да се помоќу тих девиза раздужи код гангстера. Пантиќ, меѓутим, одлучује да паре врати правом власнику. Али, од њега не добија очекивану награду. Долази до обрта којим су сви изненаѓени.

Слики

Тесна кожа 3Тесна кожа 3Тесна кожа 3

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Мајчинска забава (2017)

  image
  Четири млади мајки, на кои им е заедничко само тоа што децата им одат иста градинка, одат на добронамерна вечера за да можат малку да одморат и да се разонодат....
 • Зулендер (2001)

  image
  Додека Дерек се обидува да се инфилтрира во модната и атентаторска група, предводена од злобниот дизајнер Мугату, тој мора да се натпреварува со Хансел, млад...
 • Новиот (2002)

  image
  Диџеј Квалс го игра Дизи, средношколец кој е бубалица, но и деликвент кој е решен да го избркаат од неговото ужасно средно училиште, а на крај завршува во затвор....
 • Наш муж Талијан (2004)

  image
  Мариа (Мариа Гразиа Цуцинотта) израѓује сандале и живи у Италији. Њезин супруг Винцензо (Пиерфранцесцо Фавино) одлази од куќе како би се окушао као кипар у Неw...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.