рејтинг: 5.5/10
Оценка на корисникот: 7/10
(2 гласови)

Содржина

Во блиска иднина, роботите се пренасочени да вршат обични и физички работи, но се исклучени од тоа да изгледаат како луѓето од страв да не ги заменат. Чарлс е женкар кој тајно го користи роботот реплика за да има романтични средби со жени додека тој игра видеоигри и… ги жнее плодовите. Еден ден ја запознава Елејн на лизгалиште и се вљубува. Тој го користи својот робот Ц2 за да ја привлече. Но тој не знае дека Елејн има свој робот реплика Е2 и го користи за да привлече богати мажи и да ѝ ги жнее плодовите. За жал на двајцата измамници, нивите роботи се запознаваат, се вљубуваат и бегаат кон мексиканската граница за да живеат на слобода. Елејн и Чарлс мора да се здружат и да ги сопрат пред нивните тајни да излезат на виделина.

Слики

РоботиРоботи

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
  • За мојот татко (2023)

    image
    Кога Себастијан му кажува на својот старомоден италијански татко Салво дека ќе ја запроси својата целосно американска девојка, Салво инсистира да им упадне во...
  • Девојка за сè (2023)

    image
    Џенифер Лоренс игра во оваа комедија, во улогата на Меди, неодговорна 32-годишна жена која се пријавува на еден оглас од „Крегслист“ од двајца родители кои бараат...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.