poster

Мала куќа од костију

Little Bone Lodge (2023)

Трилер, Xорор, Криминал | Обединетото Кралство
Режисер: Matthias Hoene

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 8.0/10

Содржина

During a stormy night in the Scottish Highlands, two criminal brothers on the run seek refuge in a desolate farmhouse. But after taking the resident family captive, they find the house holds even darker secrets of its own.

Прегледи


Нема Прегледи
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.