poster

Aufschneider

Aufschneider (2010)

Комедија | Австрија
Режисер: David Schalko

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 8.0/10

Содржина

About a pathologist with a complicated life. His problems with himself, his colleagues and patients who come down to him, dead or alive.

Прегледи


Нема Прегледи
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.