poster

Sparks

Sparks (2013)


Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 4.8/10

Содржина

A masked vigilante who discovers the dark side to heroism. Going after the nation's most notorious super criminal leaves Sparks' life and reputation in ruins.

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
  • 2067. (2020)

    image
    Во 2067. година Земјата е на раб на пропаст. Откако со години не се преземало ништо во однос на климатските промени, растителниот живот е изумрен и има сѐ помалку...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.